Автор Тема: Мої результати  (Прочитано 3340 раз)

Оффлайн NEKROMORFАвтор темы

• Member
    • Просмотр профиля
Мої результати
« : 13 Ноября 2015, 22:05:19 »
Вверх Вниз
Всім привіт)) Розмір до заняття джельком 13см довжина, 11.5 обхват (замір'яв тричі для точного результату). Займався джельком 1 місяць 30-40 хвилин. Результати не радують 13 см без змін, що правда в обхваті став 12.5 см, але моя мета довжина, можливо щось робив неправельно. На деяких форумах прочитав що джельк треба робити стоячи, так кров краща притікая до члена, ну а мені льньки вечором після роботи 40 хв джелькувать стоя, тож робив в кроваті)). Опщім купив експендер через 1-2 місяця напишу результати.

• Member
    • Просмотр профиля
Мої результати
« Ответ #1 : 8 Декабря 2015, 23:41:21 »
Вверх Вниз
Починав  носить з 13.5См. Та через кілька днів добавив ще 0.5 чи 1см не памятаю. За перший місяць на екс. дойшов  + 4 см, тойсь в екс. став 17см. Та прочитавши по різних форумах що навіть по силовій методиці не треба дуже тягнути і скинув на 1см. (хоча при носці підкручую до 16.5-17см коли натяг зменшується) і ще одна причина чому так зробив бо за сет міг проносити не більше 1.5-2 годин. Що до результатів зараз рано казати, ну точніше є невеликий 0.4мм але буду вважати що це зв'язано з розтягненням а не ростом. Напишу чи є результати коли буде + 1см до ерекції, тоді точно можна буде сказати що справді ріст є)))  І ще одне перший тиждень носіння екс. совміщав з джельком та думка багатьох спеців перконали що краще використовувати лише екс. Праві вони чи ні тільки час покаже. Тепер що до обмотки, дуже довго мучився від адскої болі, бо постійно прищимлює складки, дуже багато проексперементував з різними матеріалами, бо пеха-хавт нема ні в одній аптеці, то ж викорестовував звичайний еластичний бинт, але він все одно впивався в шкіру, і трохи по шукавши по різних форумах знайшов вихід)))  звичайна вата упаковка 25г. обережно розмотуєте на тонкі слої і одним слоєм накладаєте на член, а потім обмотуєте еластичним бинтом.
« Последнее редактирование: 9 Декабря 2015, 01:53:39 от NEKROMORF »

Оффлайн хочу20см

• Member
    • Просмотр профиля
Мої результати
« Ответ #2 : 1 Января 2016, 17:29:50 »
Вверх Вниз
+1см в обхвате :thumbs_up: молодца :thumbs_up: и привет тебе из Донецка (давай в том же духе)

• Member
    • Просмотр профиля
Мої результати
« Ответ #3 : 7 Января 2016, 00:28:19 »
Вверх Вниз
+1см в обхвате :thumbs_up: молодца :thumbs_up: и привет тебе из Донецка (давай в том же духе)
І тобі привіт:)  Дякую за похвалу, тільки заміряв після двох місяці носіння екс. об'єм частково зник :-(  із 12.5 став 12-12.2. Мабуть це звязано з тим що ці два місяця я не займався джельком і трапився "откат" буду надіяться що ці 0.5 см залишаться. Що до екс. результатів і досі немає((( ще 1- 1.5 місяця по ношу і якщо результатів не буде то фтопку цей екс. Краще джельк не так напряжно і часу менше потрібно.

Оффлайн хочу20см

• Member
    • Просмотр профиля
Мої результати
« Ответ #4 : 27 Января 2016, 16:54:51 »
Вверх Вниз
ЗДОРОВ !! сократи время экса в 2 раза!! и то время что у тебя останется трать на джэльк до экса и после экса :thumbs_up: !!  (кровь нужно хорошо прокачать после растягивания)  я бы тоже хотел эксом попользоваться :rolleyes:  но мне лень :rolleyes:  А от джэлька  расту медленно но уверенно) бросать не собираюсь 8-)     

Оффлайн хочу20см

• Member
    • Просмотр профиля
Мої результати
« Ответ #5 : 30 Января 2016, 22:30:03 »
Вверх Вниз
Конечно большенству людей хочется получить все и сразу) Именно поэтому -> начиная использовать экстендер люди забрасывают упражнения через 1-2 месяца. Однако видимые результаты начинают появляться как раз в периуд от 3 месяцев после начала ношения!! после 3 месяцев начинается активный рост :thumbs_up: и делай ДЖЭЛК всегда его делай это базовое упражнение для нупа!!!! это как штанга для кочка в качалке)))

• Member
    • Просмотр профиля
Мої результати
« Ответ #6 : 9 Февраля 2016, 21:03:04 »
Вверх Вниз
Конечно большенству людей хочется получить все и сразу) Именно поэтому -> начиная использовать экстендер люди забрасывают упражнения через 1-2 месяца. Однако видимые результаты начинают появляться как раз в периуд от 3 месяцев после начала ношения!! после 3 месяцев начинается активный рост  и делай ДЖЭЛК всегда его делай это базовое упражнение для нупа!!!! это как штанга для кочка в качалке)))
Так і є тільки після 3 місяця починають з'являтися результати, линійка показала 13.7-14см буду важати що 13.7см це вже стабільно а 3мм будуть вже чрезе кілька тижнів може і раніше.

Добавлено:  9 Февраля 2016, 21:09:58
хочу20см
Я б може і робив джельк та время і так мало, через екс часто до ночі приходиться сидіть. бо на роботі немає як носить, робота  пов'язана з активним рухом. Тай читав що джельк не рекомендують робить підчас того як носиш екс. правда це чи ні хз. А скільки на джельку прибавив в довжину і обєм? І за який час?
« Последнее редактирование: 9 Февраля 2016, 21:09:58 от NEKROMORF »

Поиск